Diner
Pino diner - Fort 5
In opdracht van Qeet mochten wij de styling en inrichting verzorgen voor dit prachtige diner voor 80 personen. Het event vond plaats bij Fort 5 in Vijfhuizen. Deze locatie heeft een practige stretchtent staan, deze tent hebben wij aangekleed met citroen-, olijf- en kruidenplantjes. zo creërden we een natuurlijke, frisse sfeer.




Samenwerking
Voor dit event werkten we samen met geweldige partners: Qeet, onze opdrachtgever, verzorgde de catering tot in de puntjes, en BROERS (verhuur en events) leverde het perfecte plaatje met tafels, servies en linnen. Door onze krachten te bundelen, creëerden we een event dat tot in detail klopte. 💫
"Het was een leuke avond! En hele mooie styling!🤩"

Qeet - Opdrachtgever
Tijd om eens een kop koffie te drinken.
Vragen, een concept bespreken of gewoon eens een kop koffie? Onze deur staat altijd open. Een belletje is vaak het snelst of misschien makkelijker voor je om het contactformulier in te vullen.
We spreken elkaar snel!