Kerst & Netwerkevent
The Sting - BIG FIV5
Voor The Sting’s 42nd Christmas Party in De Lichtfabriek Haarlem mochten wij het volledige concept en de styling verzorgen. Georganiseerd door BIG FIV5, werd het event omgetoverd tot een ware New York-beleving met iconische settings als Broadway, The Cotton Club en Times Square. Wij leverden indrukwekkende 3D-kubussen met gepersonaliseerde peesdoeken, waarmee we verschillende sferen wisten te creëren. Daarnaast verzorgden we stijlvolle lounges, meubilair zoals statafels en barkrukken, bloemdecoraties, planten, barren en overige decoratie. Elk detail droeg bij aan een feestelijke, dynamische en onvergetelijke avond voor ruim 600 gasten.

3D textielframes
Voor The Sting’s 42nd Christmas Party transformeerden wij De Lichtfabriek met 3D-kubussen die gepersonaliseerde peesdoeken bevatten, perfect afgestemd op het New York-thema. Deze kubussen boden niet alleen een visueel statement, maar creëerden ook een dynamische sfeer door hun lichtgewicht en modulaire opbouw, die zich gemakkelijk aanpaste aan verschillende omgevingen. Zo brachten wij de iconen van Times Square en The Cotton Club tot leven, waardoor de avond een magische, glamourvolle ervaring werd!




"Jullie hebben met elkaar voor de 600 aanwezige gasten een epische avond gecreëerd. De Lichtfabriek stond letterlijk te schudden, van de kou buiten was binnen dan ook niets te merken.
Via deze weg wil ik jullie en jullie team, nogmaals, enorm danken voor jullie waanzinnige inzet en bijdrage."

BIG FIV5 - OPDRACHTGEVER


Tijd om eens een kop koffie te drinken.
Vragen, een concept bespreken of gewoon eens een kop koffie? Onze deur staat altijd open. Een belletje is vaak het snelst of misschien makkelijker voor je om het contactformulier in te vullen.
We spreken elkaar snel!